Części VW

Volkswagen to niemiecka marka samochodów, znana na całym świecie ze swojej jakości, niezawodności i dobrego smaku. To właśnie m.in. niezawodność przyciąga coraz większą rzeszę klientów do tej marki.

Dobrą jakość Volkswagen uzyskał poprzez wykorzystanie swojego bogatego doświadczenia, najnowszych technologii, najwyższej klasy inżynierów czy współpracę z najlepszymi poddostawcami. Części na pierwszy montaż do Volkswagena produkują tak renomowane firmy jak ATE czy Sachs. Nic więc dziwnego, że każdy samochód VW wyjeżdżający z fabryki to istne dzieło sztuki.

Wszystkie części VW przed pierwszym montażem w fabryce muszą zostać dokładnie skontrolowane i stestowane pod kątem jakości, wytrzymałości i niezawodności. Volkswagen zdaje sobie sprawę, że w samochodzie wszystkie części i podzespoły – zawieszenie, układ hamulcowy, elektryka, nadwozie czy filtry – współpracują ze sobą.

Części do Volkswagena są szeroko dostępne na rynku, co wiąże się z popularnością marki w Polsce i na świecie. Znalezienie części eksploatacyjnych czy blacharskich nie jest dużym problemem, znajdują się one w praktycznie wszystkich sklepach motoryzacyjnych. W kontekście „zamienników” do VW ważna jest jednak jakość, ponieważ wielu ekspertów jest zdania, że Volkswagen to auto, w którym korzystanie z podróbek i „chińszczyny” może się okazać bardzo szkodliwe.

Z tego też powodu zalecamy montaż części VW wyłącznie wysokiej jakości producentów, takich jak m.in. ATE, Sachs, Bosch, TRW, Ferodo, Meyle, Ngk, Lemforder, Nissens, Textar, Mann, Luk czy Valeo. Korzystanie z takich elementów sprawi, że eksploatacja naszego auta będzie długa i bezpieczna, a nasz Passat, Golf czy Touareg będzie chodził jak w przysłowiowym zegarku. Co najważniejsze – wysokiej jakości zamienniki możemy montować bez przeszkód i nie grozi nam za to utrata gwarancji (dzięki dyrektywie GVO, obowiązującej w naszym kraju i całej UE).

Skomentuj