Funkcjonalny Volkswagen Golf Variant już od 670 zł miesięcznie w AutoKredycie

paź 31st, 2013 | Przez | Kategoria: Informacje prasowe

Volkswagen Golf Variant to auto cieszące się dużą popularnością zarówno wśród firm, jak i klientów indywidualnych. Samochód łączy wysoką funkcjonalność, typową dla pojazdów typu kombi, ze sportowym charakterem. W polskich salonach auto dostępne jest już od 670 zł miesięcznie brutto w ramach AutoKredytu. Nowego Golfa Varianta można także sfinansować w ramach Kredytu niska rata oraz Kredytu wygodna spłata.

Nowy Volkswagen Golf VariantNowy Volkswagen Golf Variant bazuje na VII generacji Golfa Hatchback. Wykorzystano w nim technologie i zalety modułowej platformy podłogowej dla aut z silnikiem montowanym poprzecznie. Rozwiązanie to pozwoliło obniżyć masę własną pojazdu, a także zaoszczędzić przestrzeń, którą konstruktorzy przeznaczyli m.in. na zwiększenie bagażnika. Jego pojemność, w porównaniu z poprzednikiem, wzrosła z 505 litrów do 605 litrów. Przy złożonych fotelach wynosi 1620 litrów (poprzednik: 1495 litrów). Po raz pierwszy w tym modelu zastosowano także udoskonaloną elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS+, która znacznie poprawia zachowanie auta podczas pokonywania zakrętów. Nowy Volkswagen Golf Variant dostępy jest w polskich salonach w siedmiu wersjach silnikowych. Klienci mają do wyboru turbodoładowane silniki benzynowe (TSI) o zakresie mocy od 85 KM do 140 KM oraz wysokoprężne (TDI) w 3 wariantach mocy: 90 KM, 105 KM i 150 KM. Wersje benzynowe charakteryzują się bardzo dobrą dynamiką i niskim spalaniem. Nowy Golf Variant z silnikiem 1.2 TSI BlueMotion Technology zużywa średnio 5l benzyny na 100km. Równie zachęcająco prezentują się jednostki wysokoprężne, które pozwalają osiągnąć średnie spalanie nawet na poziomie 3,9 l/100km. Samochód dostępny jest w 3 wersjach wyposażenia: Trendline, Comfortline oraz Highline. Każda z nich już w standardzie oferuje siedem poduszek powietrznych, system kontroli trakcji (ESC), system Start-Stop oraz tryb rekuperacji, pozwalający zamieniać energię hamowania na energię elektryczną.

Nowy Volkswagen Golf Variant to propozycja skierowana zarówno do odbiorców flotowych, jak i indywidualnych. Przedsiębiorcy, jak i rodziny docenią przestronność oraz dobre prowadzenie auta.
W ramach oferty Volkswagen Bank, właścicielem auta, dostępnego już od 65 490 zł, można stać się już za 670 zł miesięcznie w ofercie AutoKredyt. Nowego Golfa Varianta można także sfinansować w ramach Kredytu niska rata oraz Kredytu wygodna spłata. Co ważne auto nabyć można bez angażowania jakiegokolwiek własnego kapitału
– mówi Adam Sakławski, Brand Manager w Dziale Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem w Volkswagen Bank Polska S.A

Volkswagen Golf Variant – uniwersalna propozycja producenta z Wolfsburga

Samochód można nabyć już od 670 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. W zależności od preferencji i oczekiwań, klienci mogą skorzystać także z klasycznego kredytu ratalnego lub leasingu. W ofercie Volkswagen Bank znajdują się zróżnicowane rozwiązania finansowe: od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez.

Klientom salonów Volkswagen zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe, Volkswagen Bank oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe – AutoKredyt. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku, gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Jeśli właściciel zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoKredyt jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy) oraz wysokość wkładu własnego (od 0%). Oprocentowanie nominalne wynosi 5,99%, i 4,99% dla promocyjnego wariantu 48 miesięcy, 30% wkładu własnego i 20 000km rocznego limitu przebiegu.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Volkswagena Golfa Varianta mogą również skorzystać z Kredytu niska rata dostępnego w ofercie Volkswagen Bank. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, obliczanym indywidualnie. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Volkswagen Golf Variant dostępny jest również w promocyjnej ofercie Kredyt wygodna spłata. Jest to propozycja dla osób kierujących się niezależnością oraz wygodą, umożliwiająca spłatę zobowiązania w określonym przez siebie tempie. W przypadku kredytu na jeden rok klient zapłaci 0,00% odsetek. Pozostałe dostępne okresy kredytowania (od dwóch do czterech lat) wiążą się z oprocentowaniem równym 6,20%.

Porównanie przykładowej miesięcznej raty
w ofertach AutoKredyt oraz Kredyt niska rata

Volkswagen Golf Variant 1.2 TSI 85 KM w cenie 65 490 zł brutto

Rodzaj finansowania

AutoKredyt

Kredyt niska rata

Okres finansowania

48 m-cy

84 m-ce

Wkład własny Klienta / Opłata wstępna (%)

30%

30%

Oprocentowanie kredytu / całkowita suma opłat leasingu

4,99%

8,24%

Finalna rata (brutto PLN)

28 161

Roczny limit przebiegu

20 000 km

Miesięczna rata (brutto PLN)

670

843

Oferta dla przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców Volkswagen Golf Variant jest dostępny w Leasingu niska rata. Całkowita suma opłat 107% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%. Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową 1 lub 19%.

W ramach oferty finansowej Volkswagen Bank Polska klienci otrzymują pakiet Volkswagen Safe+ gratis. Gwarantuje on ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami napraw po upływie fabrycznej gwarancji (na okres 1 roku i do 60 tys. km przebiegu).

Volkswagen Bank Polska jest ekspertem w dziedzinie finansowania zarówno nowych, jak i używanych samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT i Porsche). Bank jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011 i 2012 r.

Tagi: , ,

Skomentuj