Volkswagen Arteon na pierwszych zdjęciach

lut 26th, 2017 | Przez | Kategoria: Aktualności

Volkswagen Arteon to nowy samochód niemieckiego koncernu, który w ofercie ma zastąpić wysłużonego już Volkswagena Passata CC. Czego można spodziewać się po nowym aucie Volkswagena?

Do Internetu wyciekły właśnie pierwsze zdjęcia Volkswagena Arteona, który będzie następcą Volkswagena Passata CC. Niemieccy konstruktorzy mają zamiar przy okazji wprowadzenia na rynek następcy Passata CC, zerwać całkiem z dotychczasowym powiązaniem samochodu z Passatem, a sam Arteon ma być według nieoficjalnych informacji plasowany wyżej, aniżeli Passat CC. Warto nadmienić, iż mamy do czynienia z oficjalnymi zdjęciami nowego modelu Volkswagena, które pochodzą prosto od producenta.

W zakresie wyglądu zewnętrznego nowego modelu Volskwagena, nie będziemy mieli do czynienia z rewolucją stylistyczną, do czego zdążyli nas już przyzwyczaić projektanci niemieckiego koncernu. Samochód będzie z całą pewnością prezentował się o wiele bardziej nowocześnie, ale jak już wspominaliśmy – na próżno spodziewać się tutaj rewolucji. Podczas pierwszego rzutu oka na przód auta w oczy rzuca się sporych rozmiarów chromowany grill, który podkreśla charakter pojazdu.

Nie wiemy póki co jak będzie prezentowało się wnętrze nowego Volkswagena Arteona. Wiadomo jedynie, że auto będzie charakteryzowało się podobnymi silnikami, z jakich korzysta najnowsza generacja Passata. Niewykluczone, że Arteon otrzyma także napęd hybrydowy, czyli połączenie tradycyjnych, benzynowych jednostek, wraz z napędem elektrycznym.

Volkswagen Arteon zostanie oficjalnie zaprezentowany już na początku marca, podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj