Volkswagen Beetle Dune w wersji produkcyjnej

lis 21st, 2015 | Przez | Kategoria: Aktualności

W trakcie międzynarodowej wystawy samochodowej w Los Angeles, niemiecki koncern motoryzacyjny – Volkswagen zaprezentował produkcyjną odmianę crossovera stworzonego w oparciu o model Beetle.

volkswagen-beetle-duneNowy Volkswagen o nazwie Beetle Dune wyróżnia się unikalną stylistyką. Zaprezentowany samochód w złotej kolorystyce nadwozia (łącznie dostępne jest aż 9 różnych kolorów, a także możliwe jest zamówienie czarnego dachu) wyróżniają liczne elementy, charakterystyczne dla samochodów z klasy off-road, które podkreślone są poprzez sporych rozmiarów, 18-calowe felgi wykonane ze stopów metali lekkich. Co ciekawe, Volkswagen Beetle Dune ma zadebiutować w dwóch odmianach nadwozia – jako coupe oraz kabriolet.

Volkswagen Beetle Dune dostępny będzie w Europie wraz z pięcioma silnikami, wśród których znajdą się trzy benzynowe oraz dwie, turbodoładowane wysokoprężne jednostki napędowe. Benzynowe motory będą pracowały w zakresie mocy od 105 KM do nawet 220 KM, zaś diesle będą charakteryzowały się dwiema wariantami mocy – 110 KM oraz 150 KM.

Samochód można zamawiać u niemieckich dealerów Volkswagena od 19 listopada.

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj