Volkswagen T-Cross – najmniejszy SUV z rodziny

sie 9th, 2019 | Przez | Kategoria: Aktualności

SUVy to idealne samochody do zadań specjalnych. Można wyjechać nimi w trudną trasę po bezdrożach, z którymi sobie świetnie poradzą. Można też pokazać się w nich w centrum nowoczesnego miasta. W obu tych przypadkach będą prezentować się doskonale. Na szczególną uwagę zasługują auta produkowane przez VW. Touareg, Tiguan, Touran, T-Roc i T-Cross to rodzina, która wyróżnia się na tle innych SUVów.

Najmniejszy z rodziny, czyli kompaktowy wymiar


T-Cross to najmniejszy przedstawiciel SUVów produkowanych przez niemiecki koncern. Nie oznacza to jednak, że nie zasługuje na uwagę. W ręcz przeciwnie! Nie od dziś wiadomo, że mały może więcej. Ten konkretny model świetnie sprawdzi się w miejskich warunkach. Jest wielozadaniowy, więc nadaje się na zakupy w galerii handlowej, dojazd do pracy i przejażdżkę po górskim rezerwacie przyrody. Jego stosunkowo niewielkie rozmiary, sprawiają że nie jest on typowym autem rodzinnym. Jest propozycją bardziej dla samotnych wilków i par. Rozmiar jest jego atutem, bo ułatwia parkowanie oraz manewrowanie przy równoczesnym zachowaniu wszystkich zalet SUVa. Samochody VW wyróżniają się jakością wykonania. Tak samo jest z T-Crossem. To model, który został przemyślany w każdym calu.

Kompromis


T-Cross jest pewnego rodzaju kompromisem pomiędzy drapieżną stylistyką crossovera i wygodą auta miejskiego. Dzięki temu, tak samo dobrze sprawdza się w długich podróżach i w szarej codzienności. Za każdym razem zapewnia komfort swoim użytkownikom i przede wszystkim – kierowcy. Ma drapieżny, sportowy wygląd. Tak jak większość samochodów VW, T-Cross ma długą maskę i szeroką osłonę chłodnicy. To właśnie jej zawdzięcza swój niepowtarzalny charakter.

R-Line


Miłośnicy sportowego wykończenia mogą zdecydować się na T-Crossa z pakietem R-Line. Ma on szczególnie mocno zaakcentowaną dynamiczną linię. Najbardziej rzucają się w oczy przedni i tylni zderzak oraz osłona chłodnicy. Wygląd tych trzech elementów odróżnia pakiet R-Line od pozostałych wersji T-Crossa.

Pakiety stylistyczne


Samochody VW dostępne są zawsze w kilku pakietach stylistycznych. Energetic Orange ma dodatki w postaci aplikacji będących połączeniem szarego i pomarańczowego. Taki duet musi przyciągać spojrzenia. Pakiet Black to podkreślenie piękna prostoty. Zawarte są w nim akcenty w postaci szarych lub czarnych aplikacji. Są minimalistyczne i eleganckie. Pakiet stylistyczny Bamboo Garden wprowadza trochę koloru. Elementy wykończenia wnętrza mogą być wykonane w odcieniach turkusu, pomarańczowego i szarości.

Skomentuj