Volkswagen up! po faceliftingu trafia do Polski

wrz 18th, 2016 | Przez | Kategoria: Aktualności

Poznaliśmy oficjalny cennik odświeżonego Volkswagena up!, który w najbliższych miesiącach trafi do Polski. Samochód w naszym kraju będzie można nabyć już za 36 390 PLN.

volkswagen-up-faceliftingCzym różni się odświeżona wersja Volkswagena up! w zestawieniu ze swoim poprzednikiem? Auto charakteryzuje się przede wszystkim o wiele wyraźniejszą stylistyką, bogatszym wyposażeniem seryjnym, a także szeroką gamą możliwości personalizacji wnętrza pojazdu. Dla audiofilów nie lada gratkę będzie stanowił fakt, iż w opcji jest możliwość wyboru systemu nagłośnienia BeatsAudio o łącznej mocy 300W.

Jak już wspominaliśmy, ceny odświeżonego Volkswagena up! rozpoczynają się z pułapu równo 36 390 PLN. W tej cenie możemy otrzymać podstawowy wariant samochodu, wyposażony w litrowy silnik generujący 60 KM mocy. Kierowcy poszukujący większych wrażeń z jazdy otrzymają do wyboru m.in. jednostki napędowe generujące 75 KM oraz 90 KM mocy. Warto wspomnieć, iż najmocniejszy ze wszystkich silników, jest w stanie wyciągnąć 90 KM mocy również z jednego litra pojemności, zaś jako jedyny z całej gamy jest wyposażony w turbosprężarkę. Co ciekawe, Volkswagen up! po faceliftingu dostępny będzie także w odmianie w pełni elektrycznej, generującej 82 KM mocy.

Volkswagen up! po faceliftingu w najbliższych tygodniach trafi na polskie drogi.

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj